MLJM: Na tarczy z Zabrza …

MLJM: GÓRNIK ZABRZE – MKS MOSiR OPOLE  4:0 (0:0).

Na tarcz wrócił nasz zespół Juniorów Młodszych z wyjazdowego spotkania w Makrolidze z Zabrza, gdzie tamtejszy Górnik okazał się o cztery bramki lepszy od naszego zespołu. Początek spotkania nie wróżył takiego zakończenia. Od początku oba zespoły prowadziły otwartą grę stwarzając sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, aż  nastała 20 minuta meczu, gdzie wychodzącego na dogodną pozycję napastnika gospodarzy w niedozwolony sposób powstrzymał obrońca MKS-u, za co został ukarany czerwoną kartka. Od tego momentu nasz zespół przeszedł do głębokiej defensywy i  tylko sporadycznie gościł na połowie Górnika. Niestety druga połowa rozpoczęła się od szybko strzelonych dwóch bramek przez młodych Zabrzan co jeszcze bardziej uskrzydliło zespół gospodarzy a odjęło wiarę na uzyskanie korzystnego wyniku naszym zawodnikom. Całą druga połowę to Górnicy byli stroną przeważającą i wygrali zasłużenie 4:0.

MKS:DAWID LACH,  PRZEMYSŁAW CHODOREK,  SZYMON BILL,  JAKUB KOWALSKI, FILIP KOZŁOWSKI,  JAKUB PIETRAKOWSKI,  SZYMON MACHNIK, TOMASZ WOJCIECHOWSKI,  SZYMON MROZEK,  JAKUB MOC,  DOMINIK PALISZEWSKI,  ADAM JUREWICZ,  WOJCIECH DANIELAK, PAWEŁ KOLCZYK,  TOMASZ WALCZAK. Trener: Paweł Walaszczyk.